تصاویر مفهومی از بی ام و سری 7 + تغییرات صورت گرفته

0

تصاویر مفهومی از بی ام و سری 7 + تغییرات صورت گرفته

تصاویر مفهومی از بی ام و سری 7 + تغییرات صورت گرفته

ششمین نسل از بی ام و سری ۷ با کد اتاق G12 سرانجام به بازار ایران رسید. این اتاق که در سال ۲۰۱۵ معرفی و به بازار معرفی شده است در دو فاصله ی محوری مختلف به بازار عرضه می شود که مدل طویل‌تر دارای پسوند Li در انتهای نام خود است و کد اتاق آن نیز G12 است. طراحی این مدل از زبان طراحی جدید بی ام و سرچشمه گرفته است و که نسل جدید سری ۵ نیز بر اساس آن طراحی شده است. ابعاد سری هفت جدید 5098 میل متر طول، 1902 میلیمتر عرض و 1467 میلیمتر ارتفاع دارد و در مدل دارای فاصله ی محوری بیشتر طول خودرو به 5238 میلیمتر افزایش پیدا کرده است. وزن این خودرو نیز بسته به نوع موتور و اتاق بین 1755 کیلوگرم تا 2070 کیلوگرم متغییر است.

تصاویر مفهومی از بی ام و سری 7 + تغییرات صورت گرفته

کمپانی بی ام و هم اکنون درحال فعالیت به روی یک نمونه ی فیس لیفت از سری ۷ خود می باشد که در حال حاضر، در پیست نورنبرگ تست های نهایی خود را می گذراند

تصاویر مفهومی جدیدی که از بی ام و منتشر شد، نشان می دهد که خودروهای سری ۷ این کمپانی طراحی متفاوت تری نسبت سری قبلی خود خواهند داشت، برای مثال طراحی X7 در آینده نسبت به خودرویی که هم اکنون می شناسیم تفاوت زیادی خواهد داشت و به گفته های خود کمپانی در اکثر مدل ها نیز این طراحی پیاده سازی خواهد شد.

کمپانی بی ام و هم اکنون درحال فعالیت به روی یک نمونه ی فیس لیفت از سری ۷ خود می باشد که در حال حاضر، در پیست نورنبرگ تست های نهایی خود را می گذراند.

تصاویر مفهومی از بی ام و سری 7 (1)

عموما در طراحی خودروهای فیس لیفت از یک سری تزفندهای طراحی استفاده می شود تا شکل ظاهری خودرو تغییراتی داشته باشد ولی اینبار گویا قضیه فرق داشته و نوع طراحی BMW به طورکلی تغییر کرده است و در مقابل خودروهایی نظیر X7، سری ۸ و i8 از طراحی فوق العاده ای بهره می برد.

قطعا مدل جدید سری ۷ کمپانی بی ام و تفاوت های بیشتری نسبت به یک خودروی فیس لیفت خواهد داشت، یعنی علاوه بر یک سری تغییرات ظاهری از لحاظ تکنولوژی و فنی نیز با سایر خودروهای سری ۷ متفاوت خواهد بود و در آینده پس از معرفی این خودرو شاهد تغییراتی که در مدل جدید اتفاق افتاده است، خواهیم بود. ایده ای که طراح مستقل این سری از خودروهای BMW داده است گویا طراحی بخش جلویی ماشین مستقیما از X7 گرفته شده است و در قسمت پشتی طراحی چراغ های عقب از X4 سال ۲۰۱۹ برداشته شده است.

تصاویر مفهومی از بی ام و سری 7 (2)

با اینکه جلو پنجره ی این خودرو حس یک خودروی شاسی بلند را به همه منتقل می نماید ولی مدیران ارشد این کمپانی به طور رسمی اعلام کرده اند که این خودرو تنها در مدل های سدان و اسپرت معرفی خواهد شد.

 ویدئو:تیزر رسمی BMW سری 7

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/khatoono/domains/magcars.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26