شرایط فروش هیوندای اکسنت کارخانه کرمان موتور + لیست قیمت

0

شرایط فروش هیوندای اکسنت کارخانه کرمان موتور + لیست قیمت

قیمت اکسنت 2017 , قیمت محصولات کرمان خودرو , قیمت هیوندای اکسنت 2016 , قیمت هیوندا اکسنت 2017 , هیوندا اکسنت 2017 , هیوندای اکسنت بلو

خودروی سدان هیوندای اکسنت که هفته سوم بهمن ماه پیش نمایشی از آن ارائه شد و قرار بود در نمایشگاه بین المللی خودروی تورنتو 2017 واقع در کانادا خود را نشان دهد، در نهایت به صورت رسمی توسط کمپانی خودروسازی هیوندای معرفی شد تا خود را برای عرضه در بازارهای بین المللی در سه ماهه سوم سال 2017 میلادی آماده کند.

کمپانی کرمان موتور، نماینده رسمی هیوندای در ایران، شرایط فروش هیوندای اکسنت با تخفیف ویژه شهریور ماه ۹۶ را اعلام کرد.

در این طرح اکسنت با قیمت نهایی ۹۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، پیش پرداخت ۴۹ میلیون تومانی، سود مشارکت ۱۸ درصد، سود انصراف ۱۵ درصد، ۲.۵ درصد جریمه تاخیر خودرو به صورت ماهیانه و موعد تحویل آذر ماه ۹۶ عرضه می شود. باقی مانده وجه در زمان صدور دعوت نامه نهایی دریافت خواهد گردید.

اکسنت با ظاهری مدرن، جوان پسند و اسپرت که حاصل زبان طراحی منحصر به فرد هیوندای است، مجهز به یک پیشرانه ۴ سیلندر خطی ۱۶ سوپاپ با حجم ۱۵۹۱ سی سی از نوع VVT است. حداکثر قدرت تولید شده توسط این موتور ۱۲۲ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۱۵۵ نیوتون متر است. جعبه دنده به کار رفته در هیوندای اکسنت از نوع ۴ سرعته اتوماتیک است که این گیربکس تعویض دنده های نرم و روان را ارائه می دهد که باعث عملکرد مناسب در هنگام شتاب گیری می گردد.

جدول شرایط فروش هیوندای اکسنت/ شروع از ۱ شهریورماه:

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/khatoono/domains/magcars.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26