اسنپ هفتمین شرکت‌ حمل و نقل آنلاین در دنیا

1

اسنپ هفتمین شرکت‌ حمل و نقل آنلاین در دنیا

Snapp-logo

با سلام خدمت مخاطبين گرامی مگ کارز در این خبر میتوانید بخوانید که اسنپ هفتمین شرکت‌ حمل و نقل آنلاین در دنیاست ،امیدواریم این خبر توجه شما را جلب کرده باشد،همچنین از شما خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياری بفرماييد.

در گردهمایی ایرانسل، اسنپ به عنوان یونیکورن ایرانی معرفی شد
آمار تعداد سفرهای روزانه شرکت‌های حمل و نقل آنلاین در سراسر دنیا نشان می‌دهد که اکنون اسنپ در رده هفتم دنیا ایستاده است.

مدیر ارشد اجرایی اسنپ در گردهمایی گزارش فعالیت‌ها و پروژه‌های ایرانسل، یکی از سرمایه‌گذارهای اصلی‌ اسنپ، اعلام کرد که با رکورد یک میلیون سفر موفق روزانه هفتمین استارت‌آپ حوزه حمل‌ونقل آنلاین در دنیاست.
در این فهرست شرکت‌های دی‌دی چاکسینگ (چین)، اوبر (آمریکا)، گرب (سنگاپور)، اولا (هند)، لیفت (آمریکا) و یاندکس (روسیه) بالاتر از اسنپ قرار دارند. اسنپ اولین استارت‌آپ ایرانی به شمار می‌رود که نام آن در عرصه بین‌المللی مطرح شده است.

مدیر ارشد اجرایی اسنپ، در هفته ارتباطات و در حضور محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری ایران، در مورد رکورد سفرهای موفق روزانه اسنپ بیان کرد: «آمار تعداد سفرهای روزانه شرکت‌های حمل‌ونقل آنلاین در سراسر دنیا نشان می‌دهد که اکنون اسنپ در رده هفتم دنیا ایستاده است. اسنپ در روزهای آخر سال ۹۶ موفق به ثبت رکورد یک میلیون سفر موفق در روز شد.» شاهکار همچنین در این گردهمایی ارزش شرکت اسنپ را بین ۱.۴ تا ۱.۷ میلیارد دلار عنوان کرد.

به این ترتیب اسنپ از اولین یونیکورن‌های ایرانی است که ارزشی بیش از یک میلیارد دلار دارد.

منبع:ایسنا

گردآوری و بازنشر: مجله خودرو

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. راننده در

    البته ظالم ترین و در پناهترین اپلیکیشن سازمان یافته برای بردگی قشر ضعیف بعنوان راننده. بسوزه نسل کسانی که حمایت می‌کنند از ظلم .شما. مردانگی آموز

نظر خود را بیان کنید

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/khatoono/domains/magcars.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26