قیمت جدید تویوتا لندکروز پرادو 2018 منتشر شد

0

قیمت جدید تویوتا لندکروز پرادو 2018 منتشر شد

قیمت جدید تویوتا لندکروز پرادو 2018

تویوتا در تلاش برای قدرتمندتر ساختن این خودروی قدرتمند، ظرفیت کشش بار آن را در تمام نسخه ها به ۳ هزار کیلوگرم افزایش داده، در نسخه های GLX اتوماتیک و VX آن قفل دیفرانسیل عقب تعبیه کرده و موتور بنزینی V6 آن را نیز حذف کرده است.

قیمت مدل GX دستی این خودرو با کاهش ۶۰۰ دلاری /۲,۶۴۲,۰۰۰ تومان به ۵۳۴۹۰ دلار /۲۳۵,۵۷۰,۰۰۰ تومان رسیده

در حالی که مدل GLX آن با کاهش قیمت ۱۲۰۰ دلاری اکنون ۵۹۹۹۰ دلار /۲۶۴,۱۹۶,۰۰۰ تومان قیمت دارا و مدل VX آن با کاهش ۹۱۱ دلاری /۴,۰۱۲,۰۰۰ تومان حدود ۷۳۹۹۰ دلار قیمت گذاری شده است.

مدل Kakadu این خودرو نیز با کاهش قیمت ۱۱۲۱ دلاری /۴,۹۳۷,۰۰۰ تومان اکنون ۸۴۴۹۰ دلار /۳۷۲,۰۹۴,۰۰۰ تومان قیمت دارد.

کاهش قیمت پرادو به اندازه کاهش قیمت ۵ هزار دلاری /۲۲,۰۲۰,۰۰۰ تومان فورچونر ارزان تر مبتنی بر هایلوکس قابل توجه نیست.

قیمت جدید تویوتا لندکروز پرادو 2018قیمت روز خودرو,قیمت خودرو,قیمت ماشین

تنها مدل این خودرو که افزایش قیمت داشته، GX اتوماتیک در هر دو ساختار پنج و هفت سرنشین است که ۴۰۰ دلار /۱,۷۶۲,۰۰۰ تومان به قیمت آن اضافه شده است که البته تجهیزات بیش تری نیز دارد.

لندکروز تویوتا ۲۰۱۸ در تریم‌های مختلف و با طیف وسیعی از امکانات ارائه خواهد شد، اما مشتریان در تریم آیکون که مدل برجسته‌تری محسوب می‌شود، به چرخ‌های ۱۹ اینچی، گرمکن و سردکن صندلی و تودوزی چرمی مجهزند.

لندکروز پرادوهای جدید همچنین به چراغ‌های LED مجهز شده‌اند. در هنگام ورود به خودرو با نورپردازی ویژه روبه‌رو خواهید شد و برف‌پاکن‌ها در این تریم به صورت خودکار عمل خواهند کرد.

تویوتا یک مدل با قابلیت آفرودی بیشتر را نیز ارائه کرده است. نسخه‌ای که به دوربین‌های ۳۶۰ درجه پاناروما برای پوشش نقاط کور مجهز است. سامانه جنبشی تعلیق و سامانه دیفرانسیل قفل شونده نیز از دیگر امکاناتی است که در حرکت‌های سنگین به راننده آفرود و حتی در مواردی به حرکت‌های آنرود کمک می‌کند. از طرفی این خودروهای بزرگ دارای سامانه هشدار دهنده ترافیک هستند. گزینه‌ای که منحصرا برای جاده‌های شهری مناسب‌اند. مسلما این دو تریم با امکانات زیاد گران‌ترین نسخه‌های ۲۰۱۸ محسوب می‌شوند اما در یک پرادو فیس‌لیفت شده استاندارد، به جای رینگ‌های بلند ۱۹ اینچی، شاهد انوع ۱۷ اینچی هستیم.

گردآوری و بازنشر: مجله خودرو

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/khatoono/domains/magcars.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26