با ۷۰ میلیون تومان چه ماشین هایی می‌توان خرید + لیست

0

با ۷۰ میلیون تومان چه ماشین هایی می‌توان خرید + لیست

با مبلغ ۷۰ میلیون تومان امکان خرید خودروهایی مانند تویوتا کمری XLI، ب ام و ۱۲۰i، رنو سیمبل LE، ام وی ام X۳۳ S اسپرت، هیوندای سوناتا و موارد مشابه را دارید

با ۷۰ میلیون تومان چه ماشین هایی می‌توان خرید

برخی از این خودروها به شرح زیر است:

با ۷۰ میلیون تومان چه ماشین هایی می‌توان خرید

رنو سیمبل برای اولین بار در ترکیه به بازار جهانی معرفی گردید . نسخه فعلی این خودرو ، که نسل سوم رنو سیمبل محسوب می گردد در سال ۲۰۱۳ رونمایی شد .این خودروی فرانسوی از یک موتور کاملا اقتصادی ۴ سیلندر ۱.۶ لیتری با حداکثر قدرت ۱۰۵ اسب بخار بهره می برد و مصرف سوخت این خودرو در سیکل ترکیبی برابر با ۶.۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر عنوان شده است.

تفاوت های رنو سیمبل PE با SE و LE

رنو سیمبلPE رنو سیمبل PE

در پایین ترین تریم این خودرو قرار دارد و بعبارتی ارزانترین و ساده ترین سیمبل خواهد بود. البته باید یادآور شد سمیبل PE از داشتن امکاناتی نظیر کروز کنترل ،مانیتور بزرگ لمسی ،کنترل سیستم صوتی از روی فرمان ،شیشه های برقی عقب ،سنسور دنده عقب ،صندلیهای چرمی ،رینگ آلومینیومی و تهویه هوای اتوماتیک محروم است .قابل ذکر است نگین خودرو در آخرین شرایط پیش فروش خود در دی ماه ۹۵ بر روی این مدل صفحه نمایش لمسی همراه با نویگشین را بصورت هدیه ارائه می دهد.

رنو سیمبل SE رنو سیمبل SE

در حقیقت ،محصول میان قیمت این خودرو می باشد که فرق عمده آن با سیمبلPE برخوداری از جعبه دنده اتوماتیک چهار سرعته تیپ ترونیک می باشد . همچنین بدلیلی برخوداری از جعبه دنده اتوماتیک ،این مدل از کروز کنترل نیز بهرمند است. از دیگر امکانات این مدل می توان به ،شیشه های برقی عقب و سنسور دنده عقب اشاره کرد.

رنو سیمبل LE

رنو سیمبل LE را می توان فول ترین نسخه سیمبل ها نامید . این خودرو علاوه بر برخودای از جعبه دنده اتوماتیک ،به تمامی امکانات موجود بر روی سیمبل نظیر صندلی چرمی ،صفحه نمایش لمس بزرگ ،سنسور عقب ،کروز کنترل ،رینگ آلومینیومی ،تهویه هوای اتوماتیک ،کلیه شیشه ها برقی ،تنظیم سیستم صوتی از روی فرمان و آینه های برقی مجهز می باشد.

گردآوری و بازنشر: مجله خودرو

مطالب مرتبط:

با ۶۰ میلیون تومان چه ماشین هایی می‌توانیم بخریم؟ + لیست قیمت

با 20 میلیون تومان چه ماشینی میتوان خرید؟ +لیست

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/khatoono/domains/magcars.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26