آموزش تصویری تعویض چراغ سقف پژو 206

0

آموزش تصویری تعویض چراغ سقف پژو 206

 چراغ سقف پژو 206تعویض لامپ چراغ سقفی 206-قیمت چراغ سقفی 206

تعویض چراغ سقف پژو 206 (2)

بسیاری از چراغ‌های سقف کابین به کاررفته در خودروهای قدیمی و حتی جدید، نوردهی مناسبی ندارند. این چراغ‌ها نوری ضعیف با رنگ نامناسبی دارند و کار کردن زیر نور آن‌ها می‌تواند سرنشینان خودرو را به دردسر بیندازد.

علت اصلی این موضوع نوع لامپ به کار رفته در ساخت آن‌ها است. این لامپ‌ها مصرف بالایی دارند و دمای تولیدی آن‌ها زیاد است. بهترین جایگزین برای این چراغ‌ها استفاده از چراغ‌های سقفی ال ای دی است. چراغ‌های سقفی ال ای دی نوردهی مناسب و مصرف برق پایینی دارند و همین موضوع آن‌ها را به گزینه‌ی مناسب برای ماشین تبدیل کرده است. محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید چراغ سقفی خودرو «ایس» (Ace) است که برای پژو ۲۰۶ طراحی و تولید می‌شود. این چراغ دارای ۲۴ لامپ ال ای دی با تکنولوژی ساخت اس ام دی است. لامپ‌های اس ام دی به نسبت لامپ‌های ال ای دی معمولی نور بیشتری دارند و در کنار مصرف برق پایین‌تر، گرمای کمتری تولید می‌کنند.

نحوه تعویض لامپ ال ای دی

تعویض چراغ سقف پژو 206 (1)

نصب چراغ سقفی عقب 206 sd-لامپ سقف 206-قیمت چراغ نقشه خوانی 206

کار ساده ای است. چراغ سقفی ۲۰۶ یک قاب بزرگ دارد که روی سقف سوار است و داخل آن یک قاب طلق دار قرار گرفته اگر قاب بزرگ را در بیاری لق می شود و بعدا صدا می دهد توصیه می کنم این کار را نکنی. روش صحیح آن است که قاب طلق دار را که یک طرف آن هم کلید روشن خاموش رویش سوار است خارج کنی. بدین ترتیب که یک پیچ گوشتی دو سو را از سمت راست (طرف شاگرد) درست از وسط قاب بیندازی و کمی به طرف چپ و پایین فشار دهی. خود به خود قاب خارج می شود و بعد راحت لامپ را عوض می کنی.

 

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/khatoono/domains/magcars.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26