کد رمز ضبط صوت فابریک ماشین پژو پارس داشبورد جدید

0

کد رمز ضبط صوت فابریک ماشین پژو پارس داشبورد جدید

کد رمز ضبط صوت فابریک ماشین پژو پارس

رمز ضبط پژو پارس داشبورد جدید

ضبط پژو پارس داشبورد جدید

از آنجائیکه کد پیش فرض کلیه دستگاه ها قبل از تغییر رمز توسط شرکت ایران خودرو عدد 1111 در نظر گرفته شده بهتر است برای ایمنی بیشتر کد رمز دستگاه را تغییر دهید.
برای تغییر کد رمز کلید ”RADIO” و کلید ” 1/RPT” را به مدت 2 ثانیه همزمان نگه دارید. پیام “PWD****” کد رمز عبور تنظیم شده را فراخوان می نماید.
در صورت ورود کد رمز چهار رقمی صحیح، پیام “PWD” جهت ورود رمز عبور 4 رقمی جدید نمایان می گردد. کد رمز جدید را وارد نموده و دکمه ولوم SETUP/AUDIO را فشار دهید.
اکنون پیام ” PWD —-” مجددا رمز 4 رقمی جدید را جهت تطابق فراخوان می نماید. کد 4 رقمی را که در مرحله قبل به عنوان رمز ورود جدید وارد نموده اید، انتخاب و دکمه ولوم SETUP/AUDIO را فشار دهید.
در صورت تطابق رمزهای عبور وارد شده، پیامPWD RESET به منزله تغییر کد رمز نمایش می یابد و در صورتیکه دو رمز وارد شده یکسان نباشند پیام SET FAIL به منزله خطا در تغییر رمز نمایش می یابد که بایستی مراحل تغییر رمز فوق را مجددا تکرار نمایید.

در صورتی رمز را اشتباه زدید باید طبق مراحل زیر پیش برید:

احتمال این که ic شما قفل شده باشد وجود دارد
اما برای امتحان و اطمینان ضبط را روشن کنید.
سوئیچ را باز کنید و در مرحله قبل از استارت قرار دهید.
بگذارید 45 دقیقه تا 1 ساعت به ضبط برق جریان داشته باشه.
تا به مرحله درخواست رمز برگرده و سپس 1111 رو وارد کنید.

گردآوری و بازنشر: مجله خودرو

مطالب مرتبط:

آموزش بازیابی و تغییر رمز ضبط 206 تیپ 5 و رانا

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/khatoono/domains/magcars.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26