تصمیم جدی چری برای ورود به بازارهای اروپا

0

تصمیم جدی چری برای ورود به بازارهای اروپا

عکس از ماشین چریماشین چری اتومات-ماشین چری اسپرت-ماشین چری جدید-ماشین چری شاسی بلند-ماشین چری شاسی بلند جدید

تصمیم جدی چری برای ورود به بازارهای اروپا

هر خودرویی که در شرکت چری به دنیا می آید توسط تیم طراحی آن تولید می شود.

طراحی چری چهار بخش را پوشش می دهد.تناسب، برندسازی، زیبان طراحی و کیفیت.

طراحی در چری به خوبی بیانگر آن است که طراحان آن درک درستی از خواسته و انتظارات مشتریان خودرو، زمینه فرهنگی و روند بازار دارند.

همچنین سیستم و فرآیندی در این شرکت وجود دارد که موجب می شود طراحی از استانداردهای بین المللی تبعیت کند.
طراحی چری، تناسب طلایی را با تناسب خودرویی ادغام می کند.

بطور کلی طراحی این تیم از نیرومندی و برازندگی اسب های چابک و سریع الهام میگیرد.

خودروهای چری دارای خطوط دینامیکی هستند که مقاومت هوا را در برابر بدنه به کمترین میزان می رساند.

در واقع ظاهر بدنه خودرو به صورتی طراحی شده که گویا در هر لحظه آماده حرکت و شتاب گرفتن است.
در طراحی استریم لاین، از چراغ های عقب گرفته تا پلاک خودرو، به گونه ایست تا تاثیر خطوط افقی روی بدنه را تقویت کند و در مجموع ظاهر کلی خودرو را باشکوه تر کند.

تصمیم جدی چری برای ورود به بازارهای اروپا

چری تایید کرده است که کراس اووری کاملا جدید را در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رونمایی خواهد کرد که به ورود این برند به بازار اروپا با طیفی از خودروها بر اساس پلتفرمی جدید کمک می کند.

این شاسی بلند در فرانکفورت به صورت پیش تولید معرفی می شود البته این خودروساز چندین تصویر تیزر از این خودرو را منتشر کرده تا توجه ها را به سمت آن جذب کند.

در قسمت جلوی این خودرو جلوپنجره ای کوچک و عریض در کنار چراغ های جلوی LED و نوار LED تکی به چشم می خورد. تصویر دیگری از این خودرو نمایی از داشبورد و سیستم سرگرمی آن را نشان می دهد در حالی که تیزر سوم نیم رخ این شاسی بلند را نشان می دهد.

مرکز تحقیقات و توسعه و طراحی اروپایی جدید این برند حامی ورود چری به بازارهای اروپایی خواهد بود. این خودروساز امیدوار است طی سال های آینده بتواند خودروهایش را در اروپا به فروش برساند.

این خودروساز هم چنین در پی فروش طیفی از خودروهای معمولی و هیبریدی شارژی است در حالی که برای خودروهای تمام برقی نیز برنامه هایی دارد.

این خودروساز چهار مرکز تولیدی در چین دارد که گفته می شود به طور کلی قادر به تولید بیش از 1 میلیون خودرو در تمام ظرفیت خود هستند.

منبع:
http://magcars.ir/car-news/cheries-entry-european-market
اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/khatoono/domains/magcars.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26