با 20 میلیون تومان چه ماشینی میتوان خرید؟ +لیست

0

با 20 میلیون تومان چه ماشینی میتوان خرید؟ +لیست

مناسب ترین خودرو زیر 20 میلیون-با بیست میلیون چه ماشینی بگیرم

با 20 میلیون تومان چه ماشینی میتوان خرید (2)

با 25 میلیون چه ماشینی میشه خرید-خودروی 20 میلیون تومانی جنرال موتورز-با 18 میلیون چه ماشینی بخرم

با 15 میلیون چه ماشینی بخرم-خودرو 20 میلیونی تومانی رنو-ماشین صفر تا 25 میلیون

نیمه دوم سال، همیشه با رونق بازار خودرو همراه خواهد است

 جدول زیر قیمت روز انواع خودروهای سواری دست دوم است که با قیمت ۲۰میلیون تومان در سطح بازار طی آبان ماه ۹۶، آگهی فروش خورده‌اند.

با 20 میلیون تومان چه ماشینی میتوان خرید

بهترین ماشین با 20 میلیون

با 20 میلیون تومان چه ماشینی میتوان خرید (2)

درباره فولکس گل

فولکس گل بهترین ماشین کارکرده تا 20 میلیون تومان

فولکس واگن گل که ماشین هاچبک سایت برزیل فولکس است برای نخستین بار در سال 1384 بر روی خط تولید کرمان خودرو قرار گرفت و از همان زمان خود را ماشین خوب و کم استهلاک و با کیفیتی نشان داده است . این ماشین جوان پسند و کوچک تا سال 1389 تولید شد و در حال حاضر نمونه های کم کارکرد آن بهترین ماشین کارکرده در رنج قیمت 20 میلیون تومان میباشد . فولکس گل از نظر ظاهری ماشین شکیل و در عین حال جوان پسندی میباشد و ماشین باب میل بسیاری از سنین و سلیقه هاست . در داخل کابین فولکس گل با ماشین نسبتا ساده  ولی ارگونومیک و راحت  رو به رو هستیم که کیفیت متریال آن خوب و کیفیت مونتاژش بسیار خوب است و از ماشین های رقیب خود سطح کیفی بالاتری را دارا میباشد .  فولکس واگن گل ماشین چندان جدیدی نیست و ارزان قیمت میباشد از این رو نباید از این ماشین انتظار آپشن و تجیزات خاص داشته باشیم ولی همین ادوات و تجیزات خودش نسبت به بودجه کافی به نظر میرسد و از نظر کیفیتی هم کاملا در سطح بالایی قرار دارند .

فولکس واگن گل در طول 6 سال تولیدش ماشین پر فروشی بود و با استقبال بالای مردم و مخصوصا جوانان رو به رو شد که باعث شده در حال حاضر نمونه های سالم و کم کار این ماشین را با کمی زحمت بتوان یافت .

در بحث فنی  فولکس واگن گل قدرت خود را از یک پیشرانه 4 سیلندر خطی میگیرد که 1800 سی سی حجم دارد  . این پیشرانه در دور موتور 5500 دور بر دقیقه به قدرت 100 اسب بخار و در دور موتور 3000 دور بر دقیقه به گشتاور 152 نیوتن متر دست پیدا میکند . پیشرانه فولکس واگن گل همواره ماشین را چابک نگه میدارد زیرا گشتاور خود را دور های پایین در اختیار راننده قرار میدهد و کشش بسیار خوبی را برای ماشین فراهم مینماید . این پیشرانه به یک گیربکس 5 سرعته دستی متصل شده است که با توجه به قدرت موتور و گشتاور وارد شده به گیربکس ماشین کمی ضعیف احساس میشود اما ماندگاری و کیفیت خوبی دارد و تا مدت زیادی گیربکس سالم و سر حالی میماند . فولکس واگن گل از شتاب گیری نسبتا خوب و رضایت بخشی برخوردار است که نکته قابل توجهی است ولی گل فولکس نسبتا با توجه به حجم موتور و کلاس و جثه ماشین پر مصرفی به طور تقریبی میباشد زیرا با  مصرف سوخت ترکیبی در حدود 7.2  لیتر و حجم مخزن سوخت 51 لیتری تقریبا هر 600 الی 700 کیلومتر یکبار نیاز به بنزین زدن و مراجعه به پمپ بنزین دارد که رقبایش به طور نسبی ماشین های کم مصرف تری هستند .

در بحث سواری و هندلینگ فولکس واگن گل ماشینی با فرمان پذیری خوب و پایدار میباشد که از تعلیق قدرتمند ولی نسبتا خشکی  بهره میبرد که هندلینگ خوبی را برای ماشین رقم زده است و به خوبی از پس نا همواری ها و پستی بلندی های مسیر حرکت بر میاید و عملکرد جذابی را از خود  برای راننده ماشین به نمایش میگذارد .

در یک جمع بندی کلی فولکس واگن گل را یک ماشین هاچبک  عالی  میتوان دانست و بهترین انتخاب ماشین  با بودجه ای در رنج قیمتی 20 میلیونی است که  با وجود کارکرده بودن بسیاری از پارامتر های یک ماشین خوب را دارا میباشد و توصیه ماشین 3 به شما در این محدوده قیمت فولکس واگن گل سالم و کم کارکرد میباشد .

با ۲۰میلیون تومان چه خودروهایی می توان سوار شد؟

با 20 میلیون تومان چه ماشینی میتوان خرید (3)

در حال حاضر کسی که ۲۰میلیون تومان برای خرید خودرو پس انداز کرده باشد، گرچه فقط برای صفر سواری انتخابی جز پراید ندارد، اما با این حال می تواند از خرید خودروی صفر منصرف شود و به خودروهای دست دوم و دست چندم روی آورد.

MVM از نوع ۱۱۰ آن، یکی از گزینه های پیش رو برای خرید یک خودروی دست دوم زیر ۲۰میلیون تومانی است. برای مثال مدل ۹۱ این خودرو، در حدود ۱۵میلیون تومان در بازار مبادله می شود. مدل ۸۶ تا ۸۷ این خودرو نیز در حدود ۱۱ تا ۱۲میلیون تومان قیمت دارد.

درحالیکه پراید ۱۳۱SL در سال ۹۰ در بالاترین حالت ۱۰میلیون تومان قیمت داشت که اکنون قیمت این خودروی ساخت سال ۹۰ به قیمت ۱۳میلیون تومان به فروش می رسد. قیمت مدل SX این پراید نیز اگر در سال ۹۰ ساخته شده باشد، در حدود ۱۲ تا ۱۳میلیون تومان است.

اگر با بودجه کمتر از ۱۰میلیون تومان قصد پراید سواری دارید بهتر است به سراغ دست دوم های صبا و ۱۴۱ بروید. پراید ۱۴۱ مدل سال ۸۲،۷میلیون و ۴۰۰هزار تومان تعیین شده است. این در حالیست که قیمت مدل های سال ۸۶این خودرو تا ۱۰میلیون تومان نیز می رسند.

با بودجه ۶میلیون تومان نیز می توانید پرایدی را برای سوار شدن بخرید اما برای این کار باید به سراغ مدل های دهه هفتاد پراید بروید تا با ۵ یا ۶میلیون تومان سوار پراید های سال ۷۸ یا ما قبل آن شوید.

پراید های صندوق دار صبا اگر برای سال ۸۳ یا ۸۴ باشد در حدود ۶ تا ۷.۵ میلیون تومان قیمت دارند و اگر مجهز به رینگو سیستم نیز باشند قیمت آنها به ۹میلیون تومان نیز خواهد رسید.

پژو یکی دیگر از پرمتقاضیان بازار خودروست. دست دوم های پژو بسته به اینکه مدلش چه باشد، قیمت های متفاوتی دارد. به طور مثال در حالی که پژ و ۲۰۶ سال ۸۴ در حدود ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان قیمت دارند که این میزان برای پژو GLX۴۰۵ سال ۸۵ در حدود ۱۴ تا ۱۶میلیون تومان نوسان می کند. مدل های ۸۸ تا ۹۰ پژو ۴۰۵، دست کمی از قیمت پراید صفر یعنی ۲۰میلیون تومان ندارند. اگر ۲۰میلیون تومان بودجه دارید، پژوهای ۴۰۵ سالم مدل ۸۸ تا ۹۰ یا اوایل ۹۱، می تواند گزینه خوبی باشد.

اگر در جستجوی ۲۰۶ های دست دوم نیز هستید باید بگوییم با بودجه کمتر از ۲۰میلیون تومان، برای خرید ۲۰۶های ساخته شده تا سال ۸۶ گزینه های زیادی را خواهید داشت که البته اکثر آنها قیمتی بالاتر از ۱۰میلیون تومان دارند. البته با کمی جستجوی بیشتر ۲۰۶ها سالمی که در سال ۸۸ ساخته شده باشد را می توانید بیابید.

برای طرفداران پژو پارس نیز که در بیشترین حالت ۲۰میلیون تومان بودجه دارند توصیه می شود به سراغ پژو پارس های ساخت مدل ۸۶ و ماقبل آن بروند. درحالیکه پژو پرشیا ساخت سال ۸۶ به قیمت ۲۰میلیون تومان به فروش می رسد که این میزان برای مدل سال ۸۴ این خودرو در دامنه ۱۷ تا ۱۸میلیون تومان در نوسان است.

دوو سی یلو از دیگر خودروهایی است که با بودجه کمتر از ۲۰میلیون تومان قابل خریداری است. مدل های ۸۱ سی یلو، از ۱۲ تا ۲۰میلیون تومان قیمت دارند.

گره یافتن ریوی زیر ۲۰میلیون تومان سخت است اما غیر ممکن نیست. به طور مثال یک دستگاه ریوی مدل ۸۴ ۱۶میلیون تومان قیمت دارد و مدل ۸۶ آن نیز تا ۲۰میلیون تومان می رسد.

سمندها نیز بسته به نوع مدلشان قیمت های متفاوتی دارند. خرید سمند با ۲۰میلیون تومان غیرقابل تصور نیست. برای خرید یک دستگاه سمند ال ایکس سال ۸۷، کافیست در حدود ۱۷ تا ۱۸میلیون تومان هزینه کنید. مدل سال ۹۰ این خودرو نیز در حدود ۲۰میلیون تومان مبادله می شود. سمندهای قدیمی تر نیز درحالی ارزان تر هستند که قیمت آنها کمتر از ۱۰میلیون تومان نیست. یک دستگاه سمند ایکس ۷ ساخت سال ۸۳، به قیمت ۱۰میلیون تومان آگهی شده است و مدل ۸۵این نوع سمند حتی به ۱۵میلیون تومان نیز می رسد.

گردآوری و بازنشر: مجله خودرو

مطالب مرتبط:

با ۶۰ میلیون تومان چه ماشین هایی می‌توانیم بخریم؟ + لیست قیمت

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/khatoono/domains/magcars.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26